Оформлення страховки в Польщу і термінова віза в Польщу реєстрація в візовий центр Польщі

Страховка в Польщу

Текст Російською мовою

СТРАХОВКА

Наявність медичної страховки обов'язково і передбачено Шенгенською угодою. Страхується період поїздки і період дії візи.


Наприклад, якщо Вам точно відомі дати перебування в країні (дата в'їзду і виїзду), то страховка поширюється конкретно на такий період. А в разі, якщо Ви розраховуєте на отримання короткострокової або довгострокової візи з «коридорами», і не знаєте точних дат, то страхується кількість днів, які Ви фактично проведете в країні.


Крім того, слід пам'ятати про те, що якщо Ви запланували подорож на власному автомобілі, його також потрібно застрахувати ( «Грін карта» на автомобіль).


Сума страхового поліса повинна бути не менше 30 000 Євро. Страховка повинна покривати надання допомоги на місці події, транспортування до місця проживання або репатріацію (посмертну).


Страховка повинна бути оформлена без франшизи і поширюватися на всю зону дії Шенгенської угоди, термін дії поліса повинен починатися з моменту подачі документів і закінчуватися в день, до якого запитується віза.


Поліс необхідно купувати в країні громадянства або проживання апліканта. А також, страхова компанія повинна мати акредитацію в консульстві, в яке Ви звертаєтеся за отриманням візи, тобто у страхової компанії повинен бути укладений договір зі страховою компанією Шенгенської зони.


Звертаємо Вашу увагу, що в пакет документів, які готує наша компанія при оформленні візи, вже включена страховка. Ми цінуємо Ваш дорогоцінний час і тому надаємо Вам кращий сервіс, в наслідок чого отримання візи перетворюється для Вас у приємний процес.