Віза в США, оформлення Американської візи до Америки виза в Киеве цена, быстрое оформление визы в Америку

Віза в США, оформлення Американської візи

Візи до США

Поділяються на імміграційні та неімміграційні. Неімміграційні візи - для поїздок на відпочинок, в гості, на лікування, на навчання, у зв'язку з бізнесом.


Неімміграційні візи видаються посольством США (або консульством) особам, які постійно проживають за межами Сполучених Штатів Америки і прямують в країну для тимчасового перебування в різних цілях. Такий тип візи дає право її власнику прибути в пункт перетину кордону США і звернутися за дозволом на в'їзд. Віза США не гарантує в'їзду до Сполучених Штатів. Коли особа, яка має неімміграційну візу, перетинає кордон Сполучених Штатів Америки, співробітник імміграційної служби США визначає, чи може власник неімміграційної візи США в'їхати в Сполучені Штати і встановлює термін його перебування в США.


Типи неімміграційних віз


Бізнес-віза в США

Америка - одна з найрозвиненіших країн, як по економіці, так і в науковому і культурному планах. Насичена ділова активність, сприятливий клімат для ведення бізнесу і плідна обстановка для проведення досліджень і заняття творчістю забезпечують Штатам пристойний потік бажаючих в'їхати на територію держави. Подорожуючи в Сполучені Штати з метою здійснення ділових переговорів, укладення бізнес контрактів або відвідування виставок, конференцій, торгів або симпозіумів, Вам не обійтися без особливої ​​візи.


Що потрібно для бізнес візи?

Бізнес віза ставиться до категорії короткострокових неімміграційних віз. Вам дозволяється перебувати в межах країни чітко встановлений час, і по завершенню поїздки Ви зобов'язані будете повернутися назад в Україну. Слід зазначити, що отримання візи аж ніяк не гарантує Ваше потрапляння в країну - з її допомогою Ви лише зможете по прибуттю на кордон звернутися до співробітника імміграційної служби США за відповідним дозволом. Одним з ключових аспектів отримання візи є надання доказів того, що Ви не маєте наміру назавжди перебратися в Америку. Для цього слід зібрати пристойний пакет документів і переконати співробітника посольства в своїй благонадійності.


Крім того, буде потрібно запрошення від приймаючої сторони (бізнес партнери, організатори заходів).

Перед початком оформлення визначте максимально конкретно, який саме тип візи Вам слід оформляти. Існують категорії громадян, отримання віз якими носить зовсім інший характер і вимагає іншої процедури оформлення. Специфічні візи отримують працівники релігійних організацій, інвестори і підприємці, артисти або дипломати. Допомогти Вам визначитися з візою і необхідним переліком документів зможуть співробітники компанії «Бізнес Візит».


Робоча віза

Отримати роботу в американських компаніях - значить пройти непростий шлях пошуку і співбесід. Але і для того, щоб потрапити в Америку, доведеться приділити чимало часу, щоб отримати відповідну візу.


Що потрібно від Вас?

Робоча віза - це дозвіл типу H, короткострокова неімміграційна візи, що надає на роботу в американських компаніях. Процес отримання такої візи набагато длительней і набагато складніше, ніж отримання туристичної або гостьової візи. При цьому отримання візи, на жаль, не гарантує того, що ви потрапите на територію країни. Остаточне рішення залишається за співробітником імміграційної служби США. Щоб відкрити робочу візу, Вам і Вашим майбутнім роботодавцям буде потрібно оформити чимало дозволів і спеціальних паперів. Отже, безпосередньо від Вас, крім стандартного пакета, потрібно надати в посольство:

 • ксерокопії трудової книжки;
 • диплом про отримання вищої, професійної освіти або інші документи, що підтверджують кваліфікацію;
 • сертифікати, що підтверджують рівень володіння англійською мовою;
 • довідки з поточного місця роботи, від попередніх роботодавців (рекомендації);
 • оригінал довідки про затвердження спеціальної петиції від роботодавця.

Ви не зможете отримати робочу візу без підтримки найманого Вас особи, якій також доведеться чимало часу приділити підготовці всіх дозволів. Роботодавцю спочатку необхідно буде подати запит в спеціалізуються органи щодо видачі дозволу для прийому на роботу іноземців, після чого подати прохання про видачу візи на Ваше ім'я. В результаті американська сторона повинна буде пред'явити:

 • копію затвердженої петиції на отримання робочої візи;
 • копії документів про діяльність фірми та умовах наданої роботи;
 • інформацію від Податкової Служби США (податкові декларації).

Разом з Вами отримати робочу візу можуть і члени Вашої сім'ї. Для цього необхідно пред'явити докази родинних стосунків з особою, які вже отримали робочу візу (копії внутрішнього паспорта, свідоцтво про шлюб, народження), а також довідку про схвалення петиції і копію самої візи родича. Видана робоча віза придатна тільки для роботи на початкового роботодавця. Якщо Ви хочете змінити місце роботи, Вам доведеться починати процедуру отримання візи заново.


Віза для лікування

Сполучені Штати Америки - це країна, де сучасні технології працюють на благо людей, а якісний сервіс є запорукою успішного функціонування будь-якого підприємства. Цим і пояснюється неймовірна популярність американських клінік самого широкого профілю. Отримати курс ефективного лікування, оздоровити свій організм або пройти реабілітацію в Америці прагне все більша кількість людей, в тому числі і українців.


Як отримати?

Оскільки США висуває досить жорсткі вимоги по відношенню до всіх бажаючих в'їхати на територію держави, Вам доведеться докласти чимало зусиль для позитивного результату справи. Постарайтеся подати в посольство ідеальний пакет документів, де, крім стандартних довідок і паперів, обов'язково повинні бути:

 • договір з медичним закладом про надання послуг і умови їх надання;
 • підтвердження оплати відповідно до договору;
 • підтвердження оплати житла або повідомлення медичного закладу про надання такого.

Крім перерахованого вище списку, можуть знадобитися і інші документи, такі як медична страховка, дані про супроводжує особі, інформація про родичів.


Туристична віза

Побувати в США - значить гарантувати собі приголомшливий, ні з чим не порівнянний відпочинок. Такого розмаїття не знайти більше ніде. Дивовижне поєднання різних культур, відгомони історії і фантастична природа створили всі умови для туризму. У цій величезній країні Ви знайдете і узбережжя океанів, і пустельні пейзажі Дикого Заходу, розкіш Каліфорнії і популярні курорти, незвичайні природні парки і найсучасніші розваги. Подорожуючи по Америці, Ви не перестанете дивуватися досконалості і унікальності пейзажів цієї країни.


Яка віза потрібна для цього?

Поїздка в Сполучені Штати, втім, як і в більшість інших країн, починається з оформлення спеціального дозволу на в'їзд - туристичної візи. Така віза знаходиться в категорії короткострокових американських віз типу В і видається на рік. Співробітники посольства США вельми обережні і прискіпливі, тому дуже ретельно стежать за тим, щоб потік потенційних емігрантів в країну не збільшився. Щоб отримати необхідну візу, Вам потрібно довести свій намір повернутися назад на батьківщину після закінчення терміну візиту в Америку. Постарайтеся зробити на співбесіді враження надійну людину, що має надзвичайно міцні зв'язки з Україною. Обов'язковою аспектом отримання візи є необхідність надання оплати за тур або підтвердження бронювання авіаперельотів і готелю на весь термін поїздки.


Щоб забезпечити собі більш високі шанси на отримання американської туристичної візи, можна доповнити стандартний список документів наступними паперами:

 • довідка про володіння цінної власністю в Україні (земельні ділянки, будинки або квартири, автомобілі);
 • документ про реєстрацію та діяльності власного підприємства;
 • довідка від навчального закладу та копія студентського квитка.Студентська віза

Сполучені Штати відомі потужною базою освітніх установ. Назви таких американських вузів, як Гарвард, Єльський університет, Прінстон, Стенфорд шановані у всьому світі. Приватні коледжі і школи також тримають марку престижного освіти. Сотні тисяч студентів з усього світу вирушають на навчання до Америки, і наші співвітчизники - не виняток. Якщо Ви бажаєте отримати освіту в одному з навчальних закладів США або мрієте облямувати туди своїх дітей, Вам корисно буде дізнатися, як відкривається студентська віза.


Що дає студентська віза?

Даний тип віз входить в число неімміграційних і призначений для отримання освіти або проходження мовної практики. Оформивши студентську візу, ви отримуєте ряд можливостей, таких як:

 • вільне переміщення по країні в межах терміну дії візи (зазвичай визначається як час на отримання освіти, плюс 60 днів);
 • можливість залишати межі країни і знову повертатися в період дії візи;
 • після першого року навчання Ви зможете отримати роботу в кампусі навчального закладу або за його межами;
 • можливість продовження студентського статусу або право змінити його на інший;
 • дозвіл на переведення до іншого навчального закладу без повторного оформлення візи;
 • право відкрити банківський рахунок і страховий поліс.

Отримати студентську візу непросто. Для цього, крім надання документів, необхідно пройти співбесіду в посольстві і переконати його співробітників в бажанні повернутися на батьківщину після закінчення навчання. Єдиного переліку документів, що гарантує позитивне рішення щодо видачі дозволу, не існує. Крім основних, Вам обов'язково знадобляться:

 • документ, який свідчить про те, що Ви прийняті на навчання до університету або коледжу Америки;
 • підтвердження оплати першого року навчання;
 • підтвердження оплати житла або повідомлення від навчального закладу щодо надання такого.Гостьова віза

Відвідування друзів, колишніх колег або родичів в США може стати не тільки приємним сюрпризом для них, а й справжньою пригодою для Вас. Країна великих можливостей покаже, як живе місцеве населення, і куди все-таки наводить американська мрія.


Специфіка гостьової візи

Гостьова віза - це віза типу В, що відноситься до короткострокових неімміграційних. Отримання такої візи аж ніяк не гарантує 100% -го потрапляння на територію держави. Тільки співробітник імміграційної служби вирішує, чи отримаєте Ви право перебувати в Америці, і якщо так, то на який термін. У будь-якому випадку, оформлення гостьової візи - це неодмінна умова для здійснення візиту до рідних і близьких.


Для оформлення гостьової візи запрошуюча сторона повинна надати:

 • запрошення, причому без нотаріального засвідчення. Такий лист можна написати від руки або надрукувати;
 • копію документа, що підтверджує особу громадянина США. Це може бути внутрішній паспорт або водійські права. Нотаріально завіряти копію також не потрібно.

Отримання американської візи вимагає особистої присутності заявника. Це мається на увазі необхідністю сканування відбитків пальців.


Що вимагає посольство США в Україні?

Приготуйтеся до того, що оформлення візи в США - досить клопіткий і тривалий процес, основні моменти якого зводяться до наступних:

 • визначення мети поїздки;
 • підготовка документів, заповнення анкети онлайн;
 • запис на співбесіду в консульстві США;
 • оплата консульського збору;
 • співбесіду в консульстві США.


Раніше максимальний термін, на який США видавали візи українцям був 5 років. З квітня 2014 року спрощено деякі правила отримання американських віз для громадян України.


Який зараз максимальний термін візи в США для українців?

Які правила потрібно дотримуватися при отриманні довгострокової візи в США.


В якому випадку можна отримати візу в США без співбесіди?

Відповіді в відео-сюжеті. Нове в оформленні американських віз з квітня 2014 року.


Допоможемо оформити візу в США в 2017 році


Ми надаємо послуги з оформлення віз в США комплексно, пропонуючи максимальну підтримку на етапі збору документів, заповнення анкети та підготовки до співбесіди в консульстві.

Якісний консалтинг наших професіоналів максимально допомагає всім бажаючим відвідати США здійснити їх намір, незважаючи на те, що візова процедура в даному випадку спочатку непроста.


Оформлення віз в США: якісний консалтинг і максимально ефективна візова підтримка


США є країною великих вражень і можливостей, в тому числі і для громадян України. Хтось хоче відправитися в Америку на заробітки, по бізнесу або обміну досвідом, а кому-то просто цікаво ознайомитися зі спадщиною великої держави на власні очі. Віза в США в цьому відношенні часто стає каменем спотикання: такого значного списку документів і додаткових вимог у Вас не зажадають при оформленні, наприклад, того ж Шенгену.

Виза в США

Ми із задоволенням поділимося безліччю секретів, які допоможуть Вам успішно пройти співбесіду в консульстві США і отримати бажану візу.

Виза в Польшу

Якщо отримання візи в США здається для Вас нереально складним завданням, зверніться до нас за консультацією: просто заповніть онлайн-заявку або ж зателефонуйте за вказаними телефонами, і наш співробітник зв'яжеться з Вами і допоможе в усьому детально розібратися.