Рекомендуемые

Рабочая виза в Польшу на пол года

Рабочая виза в Польшу на пол года

Виза в Польшу категория D. Национальная рабочая виза дает возможность перебывать в Польше пол ..

3000грн

Пакет "Бюджет (анкета + страховка)"

Пакет "Бюджет (анкета + страховка)"

Страховка и анкета в Польшу. В этот пакет входит оформление страховки и заполнение анкеты для полу..

700грн

Пакет "Максимум (VIP)" + срочный сбор документов

Пакет "Максимум (VIP)" + срочный сбор документов

Виза в Польшу под ключ МАКСИМАЛЬНО быстрые сроки. Оформление документов для получения рабочей в..

4200грн

Годовая виза в Польшу

Годовая виза в Польшу

Годовая рабочая виза в Польшу Цена полного пакета документов 350$ срок оформления приглашен..

14999грн

Наявність національної робочої візи (D 05) тривалого перебування

Наявність національної робочої візи (D 05) тривалого перебування є обов'язковою вимогою для всіх громадян пострадянських країн (що не входять до складу ЄС), які мають намір проживати і здійснювати трудову діяльність на території Польщі терміном понад 90 днів в півріччі.

Робоча віза оформляється в польському консульстві за місцем проживання (офіційної роботи) іноземця, являє собою штамп з фотографією в паспорті і дає право:

1. перебувати і працювати в Польщі від 180 до 360 днів на рік (замість 3 місяців в півріччі, як при звичайній Шенген візі)
2. в'їжджати в інші країни Євросоюзу терміном на 3 місяці в півріччі

Види національних робочих віз

Польські національні робочі візи можуть бути двох типів:

Піврічна віза 180/360 - найпоширеніший варіант, що дає можливість перебувати в країні протягом 180 днів на рік як безперервно, так і короткими відрізками, які сумарно не перевищують 6 місяців. Оформляється на підставі робочого запрошення / заяви від роботодавця (Oświadczenie o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi) Терміни оформлення - від 2-х тижнів
Річна віза 360/360 - оформляється на підставі дозволу від Воєводи і дає можливість безвиїзно знаходитись і работатть в Польщі протягом цілого року.Термін оформлення - від 30 до 60 днів.
На фото нижче ви можете побачити, як виглядає національна робоча віза категорії D (05) 180/360:

1 територія дії, 2 і 3 - термін дії візи (від і до); 4 - можливу кількість в'їздів / виїздів(MULT - необмежена); 5 - на який термін видана (днів); 6 - номер паспорта; 7- Ім'ята Прізвище, 8- фото, 9 - номер візи

Як отримати робочу візу в Польщу - документи

Для відкриття польської робочої візи потрібно зібрати такий пакет документів:

  • Оригінали національного і Закордонні паспорти (термін дії якого закінчується не раніше ніж через 3 місяці після передбачуваного повернення)
  • Копії головної сторінки та сторінки з пропискою національного паспорта, головної сторінки Закордонні паспорти
  • робоче запрошення від роботодавця
  • страховка на весь період перебування
  • візова анкета
  • підтвердження реєстрації у візовому центрі
  • 2 фотографії 3,5 на 4,5 на білому фоні
  • Документи на отримання робочої візи в Польщу подаються особисто до Пункту Прийому Візових Анкет (ППВА, або як його називають «візовий центр») або безпосередньо в консульство Республіки Польща.

Для того щоб зареєструватися на подачу документів на отримання робочої візи в Польщу для громадян України та іноземців, які постійно проживають на території України, необхідно в першу чергу сплатити сервісний збір за послуги «візового центру». Зробити це можна у відділеннях Кредобанку або Idea Bank. Вартість послуг візового центру Польщі становить 18.5 Євро по курсу в гривні на день оплати.

Після оплати ви отримуєте квитанцію, на якій вказані ваші особисті дані і особистий унікальний ідентифікатор для реєстрації в ППВА (див. Фото нижче)


Реєстрація в візовому центрі - можна зареєструватися за телефоном або ж пройти онлайн-реєстрацію на сайті polandvisa-ukraine. com

Співробітники візового центру позначать дату і час, коли необхідно з'явитися для подачі документів. До призначеного часу підготуйте документи та квитанцію про оплату сервісного збору і пам'ятайте - подати документи повинен сам заявник ОСОБИСТО!

Що робити, якщо немає вільних дат для запису в візовий центр?

Анкета для візового центру - заповнюється польською, англійською або українською мовою. Будьте уважні при заповненні анкети - однієї з найбільш частих причин відмови є помилки при заповненні або неправильно зазначені у візовій анкеті дані.

Робоча запрошення - головний документ, на підставі якого буде прийматися рішення про видачу візи. Якщо із запрошенням немає проблем - ймовірність відмови прагне до нуля. Однак, сьогодні в Україні поширена практика масового оформлення фіктивних запрошень через фірми-одноденки, які і відкриваються спеціально для видачі таких запрошень, після чого закриваються.

Чим може загрожувати покупка фіктивного запрошення на роботу в Польщу - читайте тут
Страховка - оформляється в будь-якій страховій компанії на весь період перебування в країні, тобто не менше 180 днів. Можна купити страховку безпосередньо у візовому центрі, але це, як правило, значно дорожче.

Вартість робочої візи в Польщу і терміни оформлення

Для громадян України за оформлення національної візи категорії D візовий збір не стягується, тобто оплатити необхідно тільки послуги візового центру. Це стосується стандартної процедури розгляду документів протягом 7-10 робочих днів. За терміновість - отримання візи протягом 3 днів, необхідно сплатити збір у розмірі 30 Євро.

Для громадян Росії ціна робочої візи в Польщу складе 60 Євро (розгляд документів в звичайному порядку - 7 днів) і 90 Євро - терміновий варіант.

Для громадян Білорусі - 20 Євро - розгляд документів в звичайному порядку (терміновий варіант не передбачений).

Оформлення робочої візи - до кого звернутися?
Що робити, якщо немає часу або можливості займатися паперовою тяганиною або проблема в отриманні запрошення від польського роботодавця?

Послуга повного супроводу і підготовки до подачі документів обійдеться вам в 2200 грн. + Сервісний збір 18,5 Євро. Що сюди включено:

запрошення від польського роботодавця
страховка
заповнення анкети для подачі документів в ППВА
Пакет документів пересилається Вам кур'єрською службою, Вам залишається вклеїти своє фото і в призначений час прибути до Візового центру для подачі документів. Через 6 робочих днів, при позитивному розгляді заявки, у Вас на руках паспорт з польської національної робочою візою.

Наявність національної робочої візи (D 05) тривалого перебування є обов'язковою вимогою для всіх громадян пострадянських країн (що не входять до складу ЄС), які мають намір проживати і здійснювати трудову діяльність на території Польщі терміном понад 90 днів в півріччі.">

Оставить комментарий