Рекомендуемые

Рабочая виза в Польшу на пол года

Рабочая виза в Польшу на пол года

Виза в Польшу категория D. Национальная рабочая виза дает возможность перебывать в Польше пол ..

3000грн

Пакет "Бюджет (анкета + страховка)"

Пакет "Бюджет (анкета + страховка)"

Страховка и анкета в Польшу. В этот пакет входит оформление страховки и заполнение анкеты для полу..

700грн

Пакет "Максимум (VIP)" + срочный сбор документов

Пакет "Максимум (VIP)" + срочный сбор документов

Виза в Польшу под ключ МАКСИМАЛЬНО быстрые сроки. Оформление документов для получения рабочей в..

4200грн

Годовая виза в Польшу

Годовая виза в Польшу

Годовая рабочая виза в Польшу Цена полного пакета документов 350$ срок оформления приглашен..

14999грн

Ціни в Польщі, Цены в Польше

Ціни в Польщі, Цены в Польше

Вирушаючи до Польщі на довгий термін, необхідно врахувати всі можливі витрати. Крім дороги, проживання, оформлення документів, витрати на харчування становлять значну частину. У даній статті будуть порівняні ціни в Республіці Польща та Україні на основні категорії продуктів.

Зі статті ви дізнаєтесь:

У скільки обходиться харчування в Польщі на сьогодні?

Які ціни на товари в супермаркетах Польщі Ашан, Бедронка і Теско?

Безалкогольні напої Алкоголь Фрукти і овочі в супермаркетах Польщі М'ясо та ковбаси

Ціни на солодощі в Польщі

Вартість харчування в кафе в Польщі

Різниця цін, якості продуктів харчування і асортименту


У скільки обходиться харчування в Польщі на сьогодні?

Перш ніж перейдемо до конкретних розцінками, кілька узагальнюючих цифр, отриманих реальним досвідом проживання в країні. Наприклад, сімейна пара, що харчується вдома, котра готує їжу самостійно, не уникає не тільки основних страв, а й десертів, і готових напоїв, обходиться 1000 zł (~ 7000 гривень) на місяць.

Одинокий вегетаріанець, що віддає перевагу високоякісні молочні продукти, випічку і крупи дорого сегмента ринку, витрачає близько 500 zł (~ 3500 гривень). Це орієнтовні витрати, що дають загальне уявлення про потенційні витрати.

Звичайно, ціни на їжу в даний час одні з найбільш нестабільних, і, зазначені на момент написання цього матеріалу, можуть в точності не збігатися з реальними через якийсь час. Однак середні значення вказати можна, і їх різниця дасть уявлення про майбутні витрати.

Які ціни на товари в супермаркетах Польщі

Ашан, Бедронка і Теско? Для зіставлення розцінок використані дані з польських магазинів Ашан (Auchan), Теско (Tesco) і Бедронка (Biedronka). З української сторони вказані розцінки в Ашан, Сільпо, АТБ-Маркет. Всі вартості взяті на продукти середнього цінового сегмента, узагальнені по столичним регіонах кожної країни і пред'явлені в злотих (zł) і гривнях (грн) за курсом 1 zł ~ 7 грн.

Початок нашого віртуальної подорожі по магазинах почнемо зі стоянки перед супермаркетом. Якщо для поїздки використовувався автомобіль, необхідно уважно стежити за правилами паркування: за їх порушення доведеться заплатити 400 zł, а якщо зайняти місце для інвалідів - 800 zł.

Наступний крок не менш тривіальний, але також необхідний - беремо візок. Для цього краще заздалегідь потурбуватися наявністю в кишені монет по 2 zł. Одну з них треба опустити в спеціальний пристрій, розблокують візок 24.10.2017 Ціни в Польщі на продукти харчування в супермаркетах Бедронка, Ашан і Теско на сьогодні: які ціни на їжу - кава, м'ясо, колба (відділяє її від ряду інших) - тільки так вдасться отримати необхідний інвентар. По закінченню шопінгу, при поверненні на місце, гроші можна буде забрати. Ще одна монета може знадобитися для камери зберігання. Однак в ряді магазинів застосовується інша практика: речі беруться з собою в зал супермаркету, але попередньо їх необхідно упакувати в целофан на спеціальному пристрої. Отже, підготовка до шопінгу проведена, вирушаємо в зал ...


Безалкогольні напої

Серед цієї категорії продуктів є як впізнавані світові бренди, так і напої місцевого виробництва або упаковки, не так добре знайомі жителям України та інших країн СНД. Якість польських товарів часто нічим не поступається іноземним, але ціни на них можуть бути трохи нижче. Для більшої наочності порівняємо знайомі і поширені марки: Рабочая виза в Польшу.

Продукти
Польща (zł/грн)
Україна (zł/грн) 
Чай (Липтон, 20 пирамидок)
7,5 / 52,5
4,36 / 30,5
Кофе (Якобс, 500гр) 
17 / 119
18 / 127
Соки (Тетра-пак, 1 литр)
4 / 28 
3,57 / 25

Алкоголь в Польщі

Аналогічно безалкогольним напоям, спиртовмісні вироблені вПольщі та за кордоном можуть значно відрізнятися за ціною. Такі товари, якпиво і горілка місцевого виробництва - чудової якості. продаютьсянедорогі і дуже непогані польські настоянки. Є й місцеві віскі, джинабо ром, але істинним любителям цих напоїв краще звернути увагу натрадиційні іноземні сорти.Є деякі особливості, пов'язані з вимовою назв. Наприклад,якщо почуєте ім'я «ячеку Данієлс», знайте, що мова йде не про місцеве напої- так поляки фамільярно називають справжнісінький Jack Daniel's.

Продукти
Польща (zł/грн) 
Україна (zł/грн)
Пиво (Budweiser, 0,5 л., Темне)
4,3 / 30
6,5 / 45,4 
Вино (біле, 0,75 л.)
14 / 98
19,3 / 135
Горілка (Absolut, 0,7 л.)
40 / 280
29 / 205
Зубрівка (0,5 л.)
19,5 / 136,5
15,7 / 110


Фрукти і овочі в супермаркетах Польщі 

В РП досить розвинуте сільське господарство,тому місцевих овочів і фруктів всупермаркетах багато. Однак і якіснихтоварів з інших держав ЄС чимало.Здійснюються поставки і з екзотичних країн.Продукти цієї категорії в достатку можназнайти в будь-який час року, але, як і скрізь, ціни можуть дещо змінюватися вЗалежно від сезону

Продукти (за 1 кг)Польща (zł/грн) Україна (zł/грн)
Морква (мита)1,8 / 12,6 2,85 / 20
Картопля (ст. Урожай) 1,25 / 8,75 1,43 / 10
Капуста (молода)2,49 / 17,43 1,6 / 11
Помідори (салатні)3,58 / 25,06 3,36 / 23,5
Апельсини (Іспанія)6 / 42 5,3 / 37
Яблука (Польща)1,66 / 11,62 3,57 / 25
Банани4,88 / 34,2 4,86 / 34М'ясо та ковбаси - ціни в Польщі

Одна з найсмачніших і різноманітних категорій. Польща здавна славитьсясвоїми ковбасами та м'ясними делікатесами. Хорошої якості м'ясо і птицямісцевого виробництва.Польща - одна з країн ЄС, на території якого заборонені копченім'ясні вироби. Незважаючи на протест РП, даний закон вступив в силу, і ввеликих супермаркетах все рідше можна зустріти продукцію «з димком» Однак в невеликих спеціалізованих магазинчиках поласуватикласичними делікатесами іноді все ще можна.

Продукти (за 1 кг)Польща (zł/грн) Украиїа (zł/грн)
Курка (тушка)6,46 / 45,22 7,14 / 50
Свинина (лопатка без кістки)16,85 / 118 14,3 / 100
Яловичина (лопатка без кістки) 26 / 182 20 / 140
Ковбаса (салямі)30 / 210 34,3 / 240
Бекон (в / к, нарізка)32 / 224 23 / 160


Ціни на солодощі в Польщі

Поїли, випили - прийшов час десерту. випічка, цукерки, шоколадки, словом солодощі. ця категорія товарів так само представлена максимально широко. Для порівняння розглянемо ціни на продукцію, чиї виробники є іноземними та для Польщі, і для України.

Слід мати на увазі, що місцеві бренди можуть більш вигідно відрізнятися по ціні.

ПродуктиПольща (zł/грн)  Україна (zł/грн)
Цукерки Raffaello (150 гр.)11 / 77 10 / 70
Шоколадка Kinder (20 гр)2,67 / 18,7 3,62 / 25,5
Шоколадка Ritter Sport (100 гр) 5 / 35 7,57 / 53
Батончик Milky Way (25 гр)0,78 / 5,460,94 / 6,60
Батончик Snickers (50 гр)1,53 / 10,711,43 / 10

Різниця цін, якості продуктів харчування іасортименту

Різниця у вартості продуктів присутній і не завжди вона на користьукраїнських цін. При цьому якість польських товарів значно вище.

Набагато ширше і асортимент - найчастіше в супермаркетах РП можна зустріти нетільки звичні товари, а й спробувати щось зовсім нове. Асортимент польських маркетів постійно оновлюється, розширюється. Перманентно проводяться акції, пропонуються знижки, клубні карти іт.п. Інформацію про це можна отримати як в самому магазині, так і впресі, де друкуються спеціальні купони.

Продукти вирощені (вироблені) в країні більш доступні, ніжпривезені з-за меж ЄС, так як відсутні митні збори наввезення. Наприклад, польська картопля в Польщі буде коштувати дешевшеукраїнської. Аналогічна картина і з деякими іншими товарами. Існують різні магазини, кафе і ресторани, ціни в яких відрізняються.Якщо планується довгий проживання в Польщі, швидше за все, мова піде продомашньому харчуванні. Крім того, роботу можна знайти в організаціях громадського харчування, де безкоштовний обід є одним з умов.

Рівень доходів в Польщізначно перевищує український, так що доступність продуктів длялюдини, що працює в РП, значно вище.Тепер ви знаєте орієнтовні розцінки за основними продуктами ізможете планувати майбутні витрати. Якщо залишилися питання, їх можназадати в коментарях до цього матеріалу.Цены в Польше, какие цены на продукты питания, алкоголь сигареты и одежду в Польше, разница в ценах Украины и Польши. Обзор цен в Гривнах и злотых 2017-2018 год.Оставить комментарий