Рекомендуемые

Рабочая виза в Польшу на пол года

Рабочая виза в Польшу на пол года

Виза в Польшу категория D. Национальная рабочая виза дает возможность перебывать в Польше пол ..

3000грн

Пакет "Бюджет (анкета + страховка)"

Пакет "Бюджет (анкета + страховка)"

Страховка и анкета в Польшу. В этот пакет входит оформление страховки и заполнение анкеты для полу..

700грн

Пакет "Максимум (VIP)" + срочный сбор документов

Пакет "Максимум (VIP)" + срочный сбор документов

Виза в Польшу под ключ МАКСИМАЛЬНО быстрые сроки. Оформление документов для получения рабочей в..

4200грн

Годовая виза в Польшу

Годовая виза в Польшу

Годовая рабочая виза в Польшу Цена полного пакета документов 350$ срок оформления приглашен..

14999грн

ЯК НЕ ПОТРАПИТИ ДО СПИСКУ НЕБАЖАНИХ ОСІБ (SIS)

ЯК НЕ ПОТРАПИТИ ДО СПИСКУ НЕБАЖАНИХ ОСІБ (SIS) В ЗОНІ ШЕНГЕН ПІСЛЯ ДЕПОРТАЦІЇ?

Наказ про видворення (званий часто депортацією) містить завжди заборону в'їзду до Польщі (зони Шенген) на строк від 6 місяців до 5 років. Наказ видає прикордонна служба. Але реєстр SIS, до якого трапляють видворені, провадить Бюро з питань іноземців (Szef Urzędu ds. Cudzoziemców). Наказ про видворення (який є адміністративним рішенням, адміністративним актом) набирає юридичну силу впродовж 2 тижнів, хіба, що іноземець його оскаржить до органу вищої інстанції а згодом до адміністративного суду. У разі оскарження, якщо воно виявилося не успішним, рішення про депортацію набирає юридичної сили і лише тоді прикордонна служба відправляє заяву до Бюро з питань іноземців про внесення іноземця до списку SIS. Але є один виняток.

Іноземець, який виконав наказ про видворення у вказаний в ньому строк, має право вимагати, аби заборона в’їзду до Польщі була скасована. Зазвичай вона скасовується. І коли рішення про скасування набере юридичну силу, прикордонна служба відправляє заяву до Бюро з питань іноземців про виключення іноземця зі списку SIS.

Однак, коли заява про скасування заборони в’їзду потрапить до прикордонної служби до цього, як наказ про видворення набере юридичну силу і буде задовільнена, прикордонники вже не звертаються до Бюро з питань іноземців про внесення іноземця до SIS. Одним словом: якщо тебе депортували (дали наказ про видворення) і ти встигнеш упродовж двох тижнів виїхати і подати відразу заяву про скасування і заборона буде скасувана, то не потрапиш до списку SIS і зможеш щвидко вернутися до Польщі. Не завжди прикордонна служба заскакує перевіркою та депортацією. Якщо іноземець знає, що він підлягає депортації (бо наприклад прострочив візу), то він може собі все так спланувати, аби скористатися описаною можливістю. Таким особам, якщо захочуть вернутися до України і знають, що їх жде, не рекомендую проходити процедуру видворення на кордоні. Там напружена ситуація, це триває багато годин, автобус не чекатиме а розлючені прикордонники завжди схильні вліпити найдовшу заборону. Рекомендую податися до прикордонників за місцем проживання, отримати наказ і згодом швидко перетнути кордон.

Schengen Information System SIS) - закрита база даних в рамках Шенгенської угоди Якщо є депортація на 5 років ушенген-зону на підставі контрабанди Однак, коли заява про скасування заборони в’їзду потрапить до прикордонної служби до цього, як наказ про видворення набере юридичну силу


Оставить комментарий