Рекомендуемые

Рабочая виза в Польшу на пол года

Рабочая виза в Польшу на пол года

Виза в Польшу категория D. Национальная рабочая виза дает возможность перебывать в Польше пол ..

3000грн

Пакет "Бюджет (анкета + страховка)"

Пакет "Бюджет (анкета + страховка)"

Страховка и анкета в Польшу. В этот пакет входит оформление страховки и заполнение анкеты для полу..

700грн

Пакет "Максимум (VIP)" + срочный сбор документов

Пакет "Максимум (VIP)" + срочный сбор документов

Виза в Польшу под ключ МАКСИМАЛЬНО быстрые сроки. Оформление документов для получения рабочей в..

4200грн

Годовая виза в Польшу

Годовая виза в Польшу

Годовая рабочая виза в Польшу Цена полного пакета документов 350$ срок оформления приглашен..

14999грн

Приглашение на работу в Польшу

Как получить приглашение на работу в Польшу от работодателя и как его проверить. Приглашения в Польшу на работу, гостевое и для бизнес визы - в чем различие? Срок действия от частного лица образец. Мы помогаем оформить рабочие приглашения в Польшу на работу, цена и срок на сайте.

Трудове законодавство - це гнучкий інструмент, який встановлює відповідні правила. Польські норми не виняток.


Ми розповідали раніше про зміни, які зачіпають цю область відносин, але що чекає нас в майбутньому - питання теоретичне, а на практиці тисячам людей необхідно легалізувати своє перебування в країні вже сьогодні.


За діючими правилами, для отримання візи потрібно надати запрошення на роботу в Польщі для українців, білорусів і росіян. Про те, як, де і навіщо його потрібно отримувати і поговоримо в даному матеріалі. А також розглянемо приклад запрошення на роботу в Польщу і як його перевірити.


Що це і для чого?

Запрошення в Польщу на роботу в 2017 році (за польськи Oświadczenie o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi) ще є обов'язковою підставою для отримання робочої візи. Ініціатором процесу оформлення завжди є роботодавець. Приглашение в Польшу

Документ видається на строго встановленому бланку і в обов'язковому порядку повинен містити:


Що це і для чого

 • назва та контактні дані запрошуючої сторони;
 • дату видачі;
 • термін дії;
 • планована посаду запрошуваного;
 • географія робіт;
 • розмір оплати праці;
 • тип документа, який оформлений з працівником (контракт, трудовий договір і т.п.);
 • дані відповідальної особи;
 • печатка;
 • повні дані про запрошеного (ПІБ, паспорт, реєстрація, дата народження).
Це загальні дані для громадян Білорусії, Молдавії, Росії та України, але, в залежності від країни, Консульського округу запрошеного чи Воєводства запрошуючої сторони, можуть знадобитися додаткові відомості.

Види запрошень

Залежно від типу потрібної візи, розрізняються і те, які є запрошення для роботи в Польщі:

 1. Для звичайної робочої візи (180/360) потрібне запрошення від роботодавця, яке він оформляє в Urząd Pracy за місцем реєстрації свого юрособи. Детально з процесом оформлення цього типу віз можна ознайомитися тут.
 2. Для Воєводській візи (360/360) потрібно відповідно запрошення від воєводи.
Процес отримання zezwolenie na pracę і оформлення візи в Польщу на запрошення на роботу від воєводи вже був детально розглянутий в даному матеріалі, тому в цій статті акцент буде зроблений на Запрошення для роботи в Польщі 180/360.

Є два способи, де взяти запрошення на роботу в Польщу:

 • Запросити його у роботодавця. Для цього потрібно самостійно знайти роботу в Польщі, зв'язатися з роботодавцем і отримати запрошення (сам процес отримання докладніше буде розписано нижче).
 • Скористатися послугами фірм-посередників на оплатній основі.

Чи можна купити запрошення на роботу в Польщу: ціна яка?

Запрошення від Роботодавця обходиться претендентові абсолютно безкоштовно. Заплатити доведеться, якщо скористатися послугами посередників (на сьогоднішній момент це сума становить близько € 60-70).


Фірми-посередники зручні - вони розташовуються поруч, розуміють рідну мову і т.п. - однак вони часто є джерелом загрози отримання фальшивого документа! Це призведе до втрати грошей, відмову у візі і, як наслідок, втрати роботи.

Ще один нюанс, який може вплинути на те, скільки коштує запрошення на роботу в Польщу - кількість ступенів від посередника до роботодавця. Ці ланцюжки можуть виглядати приблизно так:

 • посередник в країні здобувача - роботодавець;
 • посередник в одній країні - посередник в Польщі - роботодавець.

У першому випадку вартість запрошення на роботу в Польщу нижче. У другому - ширше коло можливостей.

Ризики

Головні ризики з'являються при зверненні до посередників. Необхідно приділяти найретельніше увагу репутації таких фірм, відгуками тих, хто вже користувався їхніми послугами. Краще не звертатися по оголошеннях на кшталт «Продам запрошення на роботу в Польщу», «Робоча запрошення до Польщі за два дні» і т.п.


Пам'ятайте, офіційно працювати можна тільки у того роботодавця, який вказаний в запрошенні! Робота в іншому місці буде незаконною.

Часто запрошення у недобросовісних посередників відверто фальшиві, і при запиті візи неминучий відмова.


У посередників частенько пропонується і «сірий» варіант відкриття візи: продається Запрошення від фіктивної, але реально зареєстрованої польської фірми, за яким віза видається, але фактична робота відсутня. Технологія має на увазі, що потрапивши до Польщі, здобувач знаходить реальну роботу.


Офіційно ніяких законів такий спосіб не порушує - працівник міг передумати, роботодавець в цьому не винен. Але є один суттєвий нюанс: віза видавалася під конкретне запрошення, в якому вказано конкретний роботодавець. Значить, змінивши місце роботи, будуть потрібні і нові документи. В іншому випадку працевлаштування вважається не законним!


Якщо ви пішли цим шляхом, варто обов'язково знати що потрібно для того щоб змінити роботодавця в Польщі.

Як перевірити?

Щоб бути впевненим у позитивному результаті запиту на робочу візу, необхідно переконатися в правильності оформлення запрошення. Маючи документ на руках, здобувач повинен знати, як перевірити запрошення на роботу в Польщу.

Перш за все, необхідно розуміти, що і відверта підробка, і сьогодення, але помилково оформлене запрошення можуть стати причиною відмови у видачі візи.

 • Перевірте зовнішній вигляд. Необхідно переконатися у відповідності документа. Запрошення повинно мати бланк встановленого законом зразка. Тож з'ясуймо спочатку як виглядає запрошення на роботу в Польщу:

Так виглядає приблизний зразок запрошення на роботу в Польщу. Для того щоб відкрити велике фото слід натиснути на нього.

Подивившись фото запрошення на роботу в Польщу, перейдемо до наступного етапу перевірки.

 • Перевірте свої дані. Дані здобувача повинні бути написані в точній відповідності з паспортними. В іншому випадку, можливі проблеми.
 • Перевірте телефон роботодавця. У документі повинні бути вказані реальні контакти фірми - зателефонувавши за номером, претендент повинен отримати підтвердження, що це саме фірма (особа), зазначені в документі. Також запрошуюча сторона повинна бути в курсі, що здобувач збирає до нього на роботу.
 • Перевірте умови. Порівняйте зарплату, скільки діє запрошення на роботу в Польщу, час початку робіт і т.д. з тими, про які домовлялися заздалегідь.
Також слід знати, як перевірити роботодавця в Польщі. Необхідно проконтролювати чи існує дана юридична особа в даний час, не ліквідована фірма, чи не має штрафних санкцій, що забороняють видавати запрошення і т.п. Зробити все це можна онлайн на відповідних державних ресурсах Польщі.

Перевірка польського роботодавця


Перш ніж перейти до сайтів, варто згадати про ідентифікатори, за якими здійснюється перевірка.


Перший - NIP - податковий номер, присвоєний кожному платнику податків Польщі (і юридичним, і фізичним особам - десять цифр).


Другий - REGION - порядковий номер в польському державному реєстрі відповідної служби (дев'ять цифр). Знадобитися може тільки один з номерів, але обидва вони обов'язково повинні бути вказані в запрошенні!


ОрганизацияЧто проверяем?Где проверяем?
Реестр действующих работодателей (Rejestr agencji zatrudnienia)Проверка наличия работодателя в базе KRAZpraca.gov.pl
Реестр судебных решений (Krajowy Rejestr Sądowy)Сведения о нарушении законаems.ms.gov.pl
Реестр юр. лиц з(Główny Urząd Statystyczny)Сведения о госрегистрации работодателя в Польшеstat.gov.pl
Реестр частных предпринимателей и простых обществИстория регистрации частного предпринимателя или общества

ceidg.gov.pl


На кожному із зазначених сайтів відкриється форма для введення даних, в яку і вносяться вищевказані ідентифікатори (або один з них).

Зверніть увагу, що в деяких випадках потрібно додатково вказати тип організації. Так, у разі судового реєстру, потрібно вказати комерційним або некомерційним підприємством є роботодавець, а в разі приватного підприємця і простих товариств - тип реєстрації. Подивитися приклад виписки з Krajowy Rejestr Sądowy для роботодавця під NIP

Виявлені помилки

Якщо документ справжній, але в даних виявлена помилка в запрошенні на роботу в Польщу, ми рекомендуємо замінити його (запросити новий), тому що будь-яка неточність може стати причиною для відмови у видачі візи.

Як отримати запрошення на роботу в Польщу?


Залежно від самостійного або посередницького способу отримання запрошення, різниться і послідовність кроків.

Для початку розглянемо, як зробити запрошення на роботу в Польщу через роботодавця.
Через роботодавця

Отримати безкоштовне запрошення на роботу в Польщу від роботодавця досить просто, так як основне навантаження лягає саме на нього:

 • Здобувач знаходить цікаву йому вакансію в Польщі.
 • Зв'язується з роботодавцем і домовляється про умови роботи.
 • Якщо сторони все влаштовує, здобувач передає роботодавцю свої паспортні та контактні дані.
 • Роботодавець направляє відповідну заяву в свій Urząd Pracy, де і оформляється запрошення для роботи в Польщі.
 • Готовий документ надсилається здобувачеві, на підставі чого він оформляє візу.
 • Все, що потрібно від потенційного працівника (крім оформлення візи) - вкластися в обумовлені терміни.
Через посередника
Якщо вдалося знайти надійну фірму-посередника, і здобувач готовий заплатити за послуги, то процедура виглядає ще простіше: достатньо звернутися до фахівця компанії, передати йому всі необхідні документи для запрошення на роботу в Польщу і дочекатися результатів.

Складність в даному випадку пов'язана з тим, що не кожна фірма може оформити запрошення від будь-якого роботодавця. У більшості випадків їх коло обмежене власною базою даних. Якщо здобувач знаходив роботу самостійно, то і запрошення краще отримувати самому. Посередник вигідний для повного циклу працевлаштування: пошуку роботи і отримання запрошення.

Терміни очікування візи

Багатьох цікавить, скільки робиться запрошення на роботу в Польщу. Як правило, на оформлення вистачає 14 днів, проте в практиці були випадки очікувань до 30 і більше. Тому точно сказати, скільки чекати запрошення на роботу в Польщу ми не можемо.

У посередників приблизно ті ж терміни, а обіцянка зробити документ за «пару днів», швидше за все говорить про продаж фальшивок.

Зверніть увагу, що термін очікування може бути незначно збільшений за рахунок часу на пересилку документа.

Скільки дійсно запрошення?

Термін дії запрошення на роботу в Польщу, як правило, становить 180 днів, використовувати які можна протягом року. Однак бувають випадки нестандартних (менших) періодів дії. У будь-якому випадку, скільки дійсно запрошення на роботу в Польщу однозначно вказано на самому документі.

Якщо здобувача цікавлять терміни більш ніж півроку, варто розглянути воєводського візу.

Як бути, якщо анульовано?
Бувають випадки, коли із запрошенням було все в порядку, віза отримана, але прибувши до Польщі, виявляється, що воно анульовано.

Якщо запрошення на роботу в Польщу анульовано, ідеальним варіантом буде знайти нового роботодавця і отримати новий дозвіл на працевлаштування. Переоформляти візу при цьому не потрібно!

Однак є й не такі прямі способи законного працевлаштування або тимчасової легалізації до отримання нових документів.

Наприклад, можна розглянути варіант надходження до польського ВНЗ, що дасть можливість працювати.

Як короткостроковій альтернативи іноді вибирають мовні курси.

Що робити, якщо термін дії візи закінчився?

Термін візи і термін запрошення, як правило, збігаються. В цьому випадку, якщо закінчилася дія документів, вихід один - потрібно їхати додому, запитувати нове запрошення і оформляти нову візу.

Якщо ж віза ще дійсна, ви можете відкрити Карту побиту в Польщі на 1 рік без виїзду зі країни перебування.
Отримати офіційну роботу без запрошення в Польщі неможливо. Цей етап є обов'язковим. Ми постаралися зібрати в одному матеріалі всі подробиці цього процесу, але якщо якісь нюанси виявилися недостатньо розуміють, задавайте свої запитання в коментарях - пояснимо.

Как получить приглашение на работу в Польшу от работодателя и как его проверить. Приглашения в Польшу на работу, гостевое и для бизнес визы - в чем различие? Срок действия от частного лица образец. Мы помогаем оформить рабочие приглашения в Польшу на работу, цена и срок на сайте.Комментарии

Создано 2020-08-05 02:03:28 Опубликовано Сігізмунд
Доброї ночі. Маю таке питання до вас. Якщо я в'їхав в Польщу по безвізовій квоті з запрошенням на 180 днів яке зробив роботодавець, але через три місяці я робитиму візу чи зможе він зробити нове запрошення на 180 днів для візи піврічної, чи треба зараз це запрошення анулювати щоб потім він міг нове зробити через три місяці на 180 днів? Комментировать

Оставить комментарий

Рекомендуемые товары

Приглашение на работу в Польшу

Приглашение на работу в Польшу

Оформление приглашения на работу в Польшу. Приглашение оформляется сроком на 180 дней в формате 180/..

2300грн

Приглашение от Воеводы

Приглашение от Воеводы

Приглашение от Воеводы D08 - это приглашение дает возможность находиться в Польше и работать до..

9000грн