Як оформити шенген візу самому
Шенгенська віза приваблює туристів тим, що дає можливість відвідати відразу кілька країн, від Естонії до Іспанії, від Греції до Норвегії. Ми розповімо, як зробити візу самостійно.
Де подати документи на візу?
У візовому агенстві або консульстві країни, в яку плануєте вирушити. Якщо ви хочете побачити відразу кілька країн, виберіть базову (де затримайтеся найдовше) або, якщо складно визначити основну, то першу на шляху вашого слідування.
Список документів на шенген
Незалежно від посольства, вам знадобиться надати наступні папери:
анкета;
підтвердження платоспроможності;
закордонний паспорт;
медична страховка.
підтвердження мети поїздки;
довідка з місця роботи;
Детальніше про документах і про те, як заповнити анкету, читайте в інших статтях на сайті.
Як відкрити візу: нововведення
З 2015 року в Україні працює нова система отримання шенгенської візи. Крім надання пакету документів, заявник здає відбитки пальців і фотографується у візовому центрі або консульстві.
Термін розгляду документів на візу
Стандартний період - 2-3 тижні. Іноді час розгляду досягає 60 днів. Швидкість оформлення залежить від завантаженості посольства і від того, наскільки повний пакет документів ви надали. Терміновий шенген відкривають протягом трьох днів.
Зробити шенген візу самостійно: ціна
Консульський збір за відкриття візи - 35 євро, незалежно від країни. Термінова віза - 70 євро.
Як отримати шенген: правильно вибираємо країну
Незважаючи на єдине візове простір, консульські відділи різних європейських держав мають свої нюанси. Десь вимоги більш м'які, десь більш жорсткі.
Як оформити візу самостійно: покрокова інструкція
1 вибір країни
2 ознайомлення з вимогами консульства
3 збір документів
4 заповнення анкети
5 запис на співбесіду
6 подача заяви
7 очікування результатів
8 отримання паспорта з візою
Згідно з офіційною статистикою Єврокомісії і розповідями досвідчених мандрівників, зробити шенгенську візу в Києві самостійно найлегше в посольствах Латвії, Греції, Угорщини, Польщі, Іспанії, Словаччини. Найчастіше українцям відмовляє Бельгія, Німеччина, Австрія, Нідерланди, Данія, Норвегія.
Розглянемо докладніше.
Перші кроки:
виберіть країну зі списку держав Шенгенської угоди, дізнайтеся вимоги і з'ясуйте, які папери потрібно надати.
Основний етап:
зберіть необхідні документи, заповніть анкету, запишіться на співбесіду (попередній запис є не у всіх посольствах), здайте відбитки пальців і зробіть фото. До співбесіди потрібно готуватися заздалегідь - зберіть корисну інформацію і опрацювати відповіді. Подайте заяву і дочекайтеся результатів.
8 причин відмови у візі шенген
Штамп С1 в паспорті замість візи означає, що в'їзд в Шенгенську зону для вас закритий. Які можуть бути причини відмови?
Недостовірна інформація. Наприклад, неправдиві відомості про місце роботи або про бронювання готелю.
Підроблені документи. Хибне запрошення або довідка з роботи - і ви в чорному списку.
Недостатня суму фінансових коштів / низька зарплата. Якщо у офіцера виникнуть сумніви, чи повернетеся ви на батьківщину, чекайте відмови.
Погане обгрунтування мети поїздки. Причини візиту - відпочинок, навчання, бізнес і т. Д. Важливо підтвердити, що у вас є всі підстави для поїздки в Європу.
Відсутність медичної страховки. Страховий поліс - обов'язковий документ для отримання візи.
Чистий паспорт. Відмова можна отримати навіть тому, що ви що ніколи раніше не виїжджали за кордон.
Порушення правил в'їзду і / або перебування в Шенгенській зоні. Перебування в іншій країні, а не в тій, що була вказана, перевищення кількості днів у зоні Шенгену, порушення закону.
Колишні відмови у візі. Тут важлива причина, по якій раніше отримали відмову. Якщо це помилка в документі або недостатня кількість коштів на рахунку, і причина вже усунена, висока ймовірність, що візу схвалять.
Віза для українців самостійно або через агентство?
Самостійне отримання шенгену здається вам тривалим, трудомістким і ризикованим заняттям? Візове агенство viza-polsha візьме всі турботи на себе, надавши вам максимальний комфорт і звівши до мінімуму можливість відмови. Звертаючись до нас, вам не потрібно витрачати час на особисту подачу документів на візу. А також самі заповнимо анкету, підкажемо, як правильно оформити довідки, порадимо що робити, якщо на рахунку недостатньо коштів. При цьому термін отримання візи через наше агентство мінімальний - від 3 до 10 днів. Звернення в viza-polsha - гарантія того, що ви точно зробите заплановану поїздку!