Статьи

Які документи потрібні для отримання шенген візи

Шенген дозволить вам відвідати 26 країн Європи. Головне, що необхідно зробити, - зібрати повний пакет документів на шенгенську візу.


Безвізовий режим з Європою стане реальністю? До чого готуватися українцям у 2017 році

Ще в кінці 2010-го на саміті Україна-ЄС було схвалено план з лібералізації візового режиму. Серед вимог до нашої держави значилися, зокрема, боротьба з корупцією та впровадження біометричних паспортів. Проте, до 2014 року питання про пересування українців Європою без віз залишався лише теорією. Новий президент - Петро Порошенко пообіцяв зробити його реальністю вже в 2015-му, але прорахувався. Країна виконала лише половину вимог і загрузла в боротьбі з корупцією.


Що робити якщо ви загубили закордонний паспорт закордоном?

На замітку! Буває так, що документи вкрали в одній країні, а повертатися на батьківщину потрібно з іншої держави. В такому випадку, в поліцію слід звертатися там, де був загублений / вкрадений паспорт, а в посольство - там, звідки заплановано від'їзд.

Чому вигідно мати два закордонні паспорти одночасно

Не кожен українець може похвалитися хоча б одним наявним у нього закордонним паспортом. Що вже говорити про двох проїзних документах. Але, як показує практика, один паспорт добре, а два - ще краще. Особливо, якщо ви часто буваєте за кордоном. Подорожі з двома закордонними паспортами допоможуть вам встигати виконувати більше справ і відвідувати більше країн.

В Україні з січня 2015 року розпочався випуск біометричних паспортів - документів з мікрочіпом. У цій статті ви дізнаєтеся, чим відрізняється біометричний паспорт від звичайного, його переваги та недоліки і чи потрібно взагалі оформляти даний документ.

Як отримати робочу візу в Польщу?

Оформляється робоча віза в польському консульстві. Для початку необхідно уточнити повний перелік документів, заповнити, а потім перевірити коректність їх заповнення, оплатити консульський збір, попередньо записатися в консульстві на прийом, подати документи, в разі необхідності підготувати додаткові папери.

Шенгенська віза і розшифровка її позначень

Отже, ви отримали довгоочікувану шенгенську візу. На даний момент перед вами стоїть важливе мета - навчитися правильно її читати, адже невірна розшифровка інформації здатна стати причиною чималих проблем при перетині кордону. У цій статті ми розповімо, як правильно трактувати реквізити, що містяться в документі.

Вивіз дитини за кордон: чи потрібна дітям віза?

Після появи в 2010 році нового дозвільного кодексу процедура отримання дитячої візи стала однаковою для всіх держав Шенгенської угоди. Згідно з новими правилами, шенгенську візу необхідно робити всім дітям (навіть якщо вашому чаду ще немає 14 років).

З 23 червня в шести країнах Східного партнерства (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Молдова, Україна) почне діяти візова інформаційна система (ВІС) країн Шенгенської угоди.

Причини відмови у видачі шенгенської візи

Кожного хоч раз цікавило питання, чому можуть відмовити у візі? На жаль, не всі запити отримують довгоочікуване «так». І що робити, кому дзвонити, якщо прийшов неприємний відмову?

У пошуках місця під сонцем: українцям стали частіше відмовляти в шенгенській візі

Революція, антитерористична операція на сході України, вторгнення російських військ - все це підштовхнуло велике число українців до пошуку кращого життя за кордоном. Найбажаніше місце, куди прагнуть потрапити співвітчизники, - Євросоюз. Правда, європейські країни не поспішають приймати східних сусідів. Навпаки: довгострокових віз українцям стали видавати менше і навіть зовсім відмовляють у отриманні шенгену, якщо немає офіційного місця роботи. Пояснити таку тактику дуже просто - ЄС побоюється хвилі невозвращенцев. Єврокомісія вважає, що при погіршенні ситуації в Україні потік бажаючих осісти в країнах Європи може досягти близько 30 тисяч осіб щомісяця!

Віза до Європи для українців - важко?

Беззаперечним фактом є те, що все більше наших співвітчизників оформляє закордонний паспорт і відправляється в Європу. Для українців там багато привабливого: високий рівень життя, якісну освіту, прекрасне медичне обслуговування, що викликають заздрість соціальні стандарти. Не дивно, що жителі України хочуть якщо не отримати роботу в Європі, то хоча б подивитися, як там живуть. Це пояснює незмінно високий попит на візи.

Правила Шенгену

В шенгенську зону в даний час входить 26 держав. Це велика частина Європи, яка представляє чималий інтерес для громадян України. Частина українців прагне відпочити на комфортабельних і престижних курортах Європи. Багато відвідують країни єврозони для навчання або роботи. Перше, що потрібно для поїздки - це віза.


Итак, какие документы нужны для визы:

  • Действительный загранпаспорт (должен быть действителен неменее 6 месяцев после окончания срока действия визы, имеющимся чистыми 2страниц) - копии страниц паспорта с отметками
  • Украинский паспорт - копии страниц паспорта с отметками
  • идентификационный номер
  • 2 фото 3,5 на 4,5
  • заполненная анкета
  • Квитанция об оплате визового сбора
  • Страхование
  • Запись на подачу документов в визовом центре

Дополнительные документы на визу рабочую:

  • Приглашение на работу от польского работодателя

Дополнительные документы на визу воеводской:

  • Действительный загранпаспорт (должен быть действителен неменее 6 месяцев после окончания срока действия визы, имеющимся чистыми 2страниц) - копии всех страниц паспорта
  • Украинский паспорт - копии всех страниц паспорта
  • Приглашение на работу от польского работодателя утвержденноеВоеводством

Дополнительные документы на бизнес визу (шенген):

  • Приглашение от польской стороны о том, что Вы приглашены врамках сотрудничества
  • Справка с работы за последние 6 месяцев
  • Справка из банка о движении средств за последние 6 месяцев
  • 35 € для уплаты консульского сбора в визовом центре (послетого как у вас примут документы)

Дополнительные документы на шопинг визу:

  • Справка с работы за последние 6 месяцев
  • Справка из банка о движении средств за последние 6 месяцев
  • При повторной подаче необходимо предъявить чеки на покупкииз предыдущих поездок
  • 35 € для уплаты консульского сбора в визовом центре (послетого как у вас примут документы)

Дополнительные документы на культурную визу (шенген):

  • Справка с работы за последние 6 месяцев
  • Справка из банка о движении средств за последние 6 месяцев
  • Приглашение от польской организации о том, что Вы приглашеныв рамках сотрудничества
  • Справка о принадлежности к организации в Украине, которыйсотрудничает с Польской организацией приглашающей

Дополнительные документы на туристическую визу:

  • Справка с работы за последние 6 месяцев
  • Справка из банка о движении средств за последние 6 месяцев
  • Ваучер об оплаченном отеле
  • Ваучер о оплачены билеты на транспорт

Дополнительные документы на репатриационной визу:

  • Справка с работы за последние 6 месяцев
  • Справка из банка о движении средств за последние 6 месяцев
  • Выдержка из архива, подтверждает тот факт, что один изпрародителей был переселен
  • Свидетельства о рождении, браке, и смерть, из которых видно,что Вы являетесь прямым родственником переселены прародитель
  • Неиммиграционные польские визы рассматриваются в визовыхцентрах. Карта поляка, временный, постоянный быт рассматриваются толькоКонсульством.

 

Польская шенген виза - позволяет путешествовать пошенгенской зоне. Открыв польский шенген визу, Вы обязаны пересечь границу сПольшей, затем можете посетить другие страны. Есть несколько видов шенгенскойвизы - шопинг виза (закупки в Польше), бизнес виза, культурная, воеводская,репатриационной виза. Шенген визы дают Вам прекрасную возможность посетитьдругие страны проездом, даже остановиться на отдых. Польская шопинг виза тожеможет быть использована для поездок в другие страны.

 

Обычная польская рабочая виза (польская национальная виза)открывается по приглашению от работодателя. Рабочая виза позволяет работать вПольше 6 месяцев в течение года.

 

Виза от воеводы - 365 дней без коридора, 90 из которыхофициально можно провести в любой другой стране шенгенской зоны.

 

Перед подачей документов на получение любой польской визы,Вам необходима регистрация на визу. Заметьте, что в визовых центрах иконсульствах Польши существует очередь до одного месяца, поэтому позаботьтесьоб этом заранее.

Робоча віза до Польщі

Як отримати робочу візу в Польщу?

Оформляється робоча віза в польському консульстві. Для початку необхідно уточнити повний перелік документів, заповнити, а потім перевірити коректність їх заповнення, оплатити консульський збір, попередньо записатися в консульстві на прийом, подати документи, в разі необхідності підготувати додаткові папери.

Как получить Шенген визу самому, подробная инструкция 

Шенгенська віза приваблює туристів тим, що дає можливість відвідати відразу кілька країн, від Естонії до Іспанії, від Греції до Норвегії. Ми розповімо, як зробити візу самостійно.


Анкета для подачи на шенген визу

Анкета для подачи на шенген визу как заполнять читайте в нашей статье как заполнить анкету на Шенген визу? В этой статье вы узнаете, что собой представляет анкета, где ее взять и как заполнить.

Оформлення страховки для шенген візи

Медична страховка - обов'язковий документ для отримання шенгенської візи. У посольстві важливо мати при собі як оригінал, так і копію страхового поліса.



Выберите подкатегорию

Сравнение товаров (0)


Пакет "Максимум (VIP)" + срочный сбор документов

Пакет "Максимум (VIP)" + срочный сбор документов

Виза в Польшу под ключ МАКСИМАЛЬНО быстрые сроки. Оформление документов для получения рабочей в..

4200грн

Рабочая виза в Польшу на пол года

Рабочая виза в Польшу на пол года

Виза в Польшу категория D. Национальная рабочая виза дает возможность перебывать в Польше пол ..

3000грн

Пакет "Бюджет (анкета + страховка)"

Пакет "Бюджет (анкета + страховка)"

Страховка и анкета в Польшу. В этот пакет входит оформление страховки и заполнение анкеты для полу..

700грн

Показано с 1 по 3 из 3 (всего 1 страниц)