Віза в Польщу для Українців

Виза в Польшу для украинцев и нерезидентов страны

Досвід роботи на міжнародному ринку в області міграційного права - перевага міжнародної консалтингової компанії «Еліонорум». Ми забезпечуємо юридичну підтримку клієнтів під час переїзду в європейські держави. Польща належить гостинно до наших співгромадян, тому займає лідируючі позиції серед пунктів призначення громадян України, які емігрують до Європи. Перший крок - шенгенська мультивіза до Польщі.


Юристи компанії «Еліонорум» допоможуть оформити візу оперативно і згідно з чинним законодавством. Гарантією якісних послуг виступають знання міграційного режиму РП і практика успішно оформлених віз для багатьох клієнтів.


Можливості візи в Польщу для українців

Польща входить в Зону Шенгенської Угоди. Мультивіза до Польщі для українців відкриває кордони інших країн ЄС. Отримавши дозвіл на в'їзд в одну державу, мандрівний отримує можливість перетинати кордони інших країн без додаткових візових паперів.


Відкрити візу в Польщу простіше, ніж в інші країни ЄС, а перспективи відкриваються незаперечні:

 • Правило першого в'їзду здійснюється просто через близьке розташування Польщі до нашої країни;
 • Дипломатичне представництво Республіки лояльно ставиться до імміграції українських громадян і не практикує масові відмови у видачі віз;
 • Шанс отримати візу до Польщі на тривалий період - 5 років.
 • Шенгенська мультивіза - це комплекс переваг для громадян України, які бажають отримати необмежений доступ до привілеїв життя в Євросоюзі.
 • Як отримати візу до Польщі?


Отримання візи проходить згідно строгому порядку. Детальна інформація про імміграційний режимі знаходиться на сайті Міністерства закордонних справ Республіки. Дані оновлюються регулярно і відповідають реальній ситуації українсько-польських дипломатичних відносин. Останнє нововведення - збір біометричних даних для видачі візи. У червні 2015 року візові центри почали знімати відбитки пальців і роблять цифрову фотографію. Біометричні візи в Польщу - це європейський стандарт імміграційної процедури.


Оформлення шенгенської візи в Польщу спрощено через впровадження єдиного порядку реєстрації візитів в посольство. Республіка йде назустріч іноземним громадянам і оптимізує процедуру формування «черзі». Щоб призначити точну дату відвідування посольства, необхідно:

Зайти на сайт консульства;

Вибрати країну і місто відділення;

Ознайомитися з можливими датами;

Завантажити та заповнити анкету.

Після цього ви отримуєте номер заявки і точну дату для візиту посольства.

Візи до Польщі видаються оперативно і без зайвих складнощів, особливо якщо довірити цю задачу юристам, які знають тонкощі цієї процедури.


Документи для оформлення візи

Режим отримання візи в будь-яку країну характеризується наявністю великого списку документів для подачі в посольство. Перша папір, що вимагає уважності і акуратності, - це анкета. Заявка на візит консульства заповнюється в обмежені терміни: після того, як ви отримали доступ до анкети на сайті посольства, у вас є 1 година на заповнення. По закінченню цього періоду віконце заповнення стає неактивним, через що весь процес починається з початку.


Розділ з особистими даними кандидата заповнюється латинськими літерами. Ім'я необхідно вказувати в форматі закордонного паспорта. Відкрити візу в Польщу можна в день, зазначений в анкеті. Її слід роздрукувати. Головна інформація в цьому документі - штрих-код, дата візиту і номер заявки. Після заповнення анкети рекомендують приступити до оперативного збору інших довідок.


Документи для візи в Польщу включають:

Закордонний паспорт;

Національний паспорт;

Ідентифікаційний код;

Довідка з місця роботи або навчального закладу;

Довідка про фінансовий стан (з банку або роздруківка з банкомату);

Підтвердження наявності квитків та засобів для пересування по Республіці;

Медична страховка.

Шенгенська віза в Польщу українцям видається тільки при дотриманні всіх вимог до документальної стороні питання. Також варто підкреслити, що документи на візу в Польщу можуть включати додаткові папери, виходячи з категорії одержуваної візи.


Типи віз до Польщі

Оформлення візи в Польщу залежить від того, яка категорія імміграційного документа видається. Залежно від мети і тривалості візиту, польська держава видає такі типи віз:

Шенгенська туристична віза в Польщу


Даний тип візового дозволу підходить тим, хто хоче відвідати Польську Республіку з метою короткострокового перебування і подорожі. Комерційна і трудова діяльність з таким документом заборонена, а знайомство з визначними пам'ятками, участь в заходах і пересування по території країни тільки вітаються.

Гостьова віза в Польщу


Для видачі такого типу документа, потрібно запрошення від родичів або знайомих, які проживають у Польщі. Гостьова віза в Польщу видається на термін 90 днів. Основна складність при оформленні - вимога візового центру доказів зацікавленості апліканта в поверненні на батьківщину.


Оформлення візи в Польщу для гостей вимагає пред'явлення запрошення, в якому зазначені такі дані:


Ім'я та контактні дані особи, що запрошує;

Паспортні дані іноземного громадянина;

Планована тривалість перебування в країні;

Ступінь родинних зв'язків між запрошеним і громадянином Польщі;

Вказівка ​​відповідальної сторони за фінансовий супровід іноземця.

Гостьова віза в Польщу - це підходящий варіант для тих, хто планує ближче познайомитися з країною і відчути явні переваги проживання в Європейському Союзі. Віза в Польщу на запрошення не вимагає спеціальних довідок і оформляється у відносно короткі терміни.


Бізнес віза

Бізнесмени, які приїжджають в країну для ведення переговорів і підписання контрактів, оформляють ділову візу. Особливість її в тому, що потрібне запрошення польської сторони. Також бізнес віза в Польщу може бути багаторазовою для спрощення партнерства між польськими та українськими компаніями.


Студентська віза

Польську освіту відповідає європейським стандартам, що залучає студентів до цієї країни. Студентська віза в Польщу оформляється при наявності таких додаткових документів:

 • Довідка про зарахування в студенти навчального закладу;
 • Квитанція про оплату (якщо студент вступив на платну форму навчання);
 • Студентський квиток.
 • Студентська віза в Польщу дозволяє навчаються проживати і переміщатися на території країни на термін, зазначений у довідці про надходження. У разі відрахування віза в Польщу для громадян України припиняє дію.


Робоча віза

Польща давно стала притулком для тих, хто шукає гідну європейську оплату праці. Робоча віза в Польщу дає законну підставу для проживання і отримання доходу в країні. Трудові мігранти отримують підтвердження легального працевлаштування і перебування на території РП. Оформлення робочої візи в Польщу вимагає документального підтвердження мети поїздки, для якого в консульство надають:

Для працевлаштування на період, менше 6 місяців на рік

 • Заява-доручення на роботу;
 • Запрошення від організації, що містить дані роботодавця і тривалість візиту;
 • Підтвердження про призначення відповідальної сторони за фінансові витрати.
Для працевлаштування по вирішенню

 • Робочі візи в Польщу видаються на основі дозволу на роботу, яке діє 365 днів.
Для виконання обов'язків представника фірми

 • Виписка з Судового Реєстру Польщі;
 • Запрошення від імені компанії.
 • Робоча віза такого типу видається на 180 діб на 1 рік.

Робоча віза в Польщу - це самий запитуваний вид дозволу на в'їзд. Юристи компанії «Еліонорум» розробили результативну схему взаємодії з дипломатичними структурами Польщі для ефективного супроводу клієнтів в даному питанні.


Мультифункціональна віза

Для необмеженого відвідування країн Шенгенської зони досить, щоб була віза в Польщу. Україна поки не стала учасницею безвізового режиму, а тому цей пункт міграційного порядку - обов'язковий. Оформити візу в Польщу - значить відкрити кордони інших країн Євросоюзу для туризму і бізнесу.


Мультивіза до Польщі, на відміну від одноразової візи, дає можливість перетинати кордони не тільки сусідніх з РП держав, а й інших країн, що підписали Шенгенську Угоду. Для українців термінова віза в Польщу - це швидкий трансфер на територію ЄС. Шенгенська мультивіза не обмежує пересування іноземця по зоні Шенгену.


Віза в Польщу. Київ - візовий партнер

У столиці України розташована найбільша кількість установ, що пропонують оформлення робочої візи в Польщу. Це пов'язано з вигідним становищем Києва - тут знаходиться посольство Польщі і інші дипломатичні органи, що прискорюють процедуру. Консалтингова компанія «Еліонорум» відноситься до лідерів на міжнародному ринку оформлення імміграційних паперів. Термінова віза в Польшу- це звична завдання для юристів, яке вирішується за допомогою досвіду і професійного підходу. З огляду на особливості дипломатичних відносин України та Польщі, а також режиму імміграції в країни ЄС, розробляється схема юридичних операцій для оперативного отримання бажаного результату.


Вартість візи

Громадяни України цікавляться, скільки коштує віза в Польщу, тому що нестабільність гривні змушує змінювати плани і орієнтири. Виходячи з нестабільної ситуації на валютному ринку, ціна на візу в РП залежить від зовнішньоекономічних факторів.

Допомога в оформленні візи


Незважаючи на наявність спільного кордону, Польща часто посилює режим в'їзду українців. Серед вимог, висунутих посольством, додаткові труднощі викликають:

Рівень мінімальної заробітної плати;

Наявність коштів для оплати проживання в Польщі;

Підтвердження гарантованого повернення в Україну.

З огляду на ці складності, особливо пов'язані з заробітною платою (середня зарплата не дотягує до вимог), українці нерідко отримують відмови в отриманні візи. Кандидатам необхідно надати довідку з банку, що демонструє рух грошових коштів. Цей факт виступає перепоною для швидкого оформлення.


Оформляючи туристичні візи в Польщу з компанією «Еліонорум» клієнти позбавляються від зайвих процедур, пов'язаних з банківськими операціями. Також юристи знають, які документи виступають безсумнівними гарантами отримання віз.


В данной категории нет товаров.