Віза до Європи для українців

Віза до Європи для українців - важко?

Беззаперечним фактом є те, що все більше наших співвітчизників оформляє закордонний паспорт і відправляється в Європу. Для українців там багато привабливого: високий рівень життя, якісну освіту, прекрасне медичне обслуговування, що викликають заздрість соціальні стандарти. Не дивно, що жителі України хочуть якщо не отримати роботу в Європі, то хоча б подивитися, як там живуть. Це пояснює незмінно високий попит на візи.


Процедура отримання дозволу на в'їзд

На перший погляд, процедура отримання дозволу на в'їзд в будь-яку країну шенгену зрозуміла і проста. Дійсно, досить зайти на сайт консульства потрібної країни і уважно ознайомитися з усіма вимогами. Потім не менше скрупульозно втілити їх в життя і все! Віза в кишені! Насправді складності тільки починаються.


Оформлення документів

Спочатку давайте згадаємо про документах. Вони повинні бути надані в суворій відповідності зі списком консульства на двох мовах: українською та англійською або мовою обраної для відвідування країни. Будь-які помилки і невідповідності з оригіналами категорично заборонені. Не меншу складність представляє анкета. Вона теж заповнюється на двох мовах. Тільки тепер це вже не дублювання оригінальних документів, а ваші відповіді на поставлені питання. Будь-яка помилка в написанні, зайва кома, неточність означатиме відмову. Деякі консульства крім основного списку документів просять показати додаткові, мотивуючи це недостатніми відомостями про вас і мети поїздки.


Співбесіда в консульстві

Є ще одна процедура, проходження якої залишає однаково неприємні спогади у 90% українців. Йдеться про співбесіду в консульстві. Ви повинні впевнено і чітко підтвердити все написане в наданих документах. Візовий офіцер може ставити найрізноманітніші запитання. Іноді вони повторюються, але по-іншому сформульовані. Давати різні відповіді, помилятися не можна. Крім того, слід правильно поводитися. Сперечатися або загрожувати безглуздо. Навіть якщо вам здасться, що працівник консульства вважає вас людиною другого сорту.

Виза в Польшу

Підведемо підсумки

Затягування процесу оформлення і упереджене ставлення - ось дві основні проблеми при відкритті візи в Європу для українців. Європейці розглядають Україну як постачальника дешевої робочої сили. Це несе загрозу зайнятості власного населення. У консульствах склалося певне стереотипне ставлення до українців. Не секрет, що багато хто з них, отримавши туристичну візу, їдуть шукати роботу за кордоном. Консульства виробили своєрідний захисний механізм. Щоб віза в Європу для українців стала повсякденним і простим питанням, треба змінити ставлення європейців до наших громадян. Це питання не одного дня. Якщо ж в країни шенгену вам потрібно зараз, а не через невизначений час, краще звернутися до тих, для кого не залишилося секретів у візових питаннях. Звертайтеся. Пройде всього кілька днів, ми вручимо вам документи і побажаємо щасливої ​​дороги.