Як отримати робочу візу в Польщу?

Як отримати робочу візу в Польщу?

Оформляється робоча віза в польському консульстві. Для початку необхідно уточнити повний перелік документів, заповнити, а потім перевірити коректність їх заповнення, оплатити консульський збір, попередньо записатися в консульстві на прийом, подати документи, в разі необхідності підготувати додаткові папери.


Стандартний пакет документів для робочої візи в Польщу наступний:

  • Заява на візу (візова анкета).
  • Дві фотографії.
  • Міжнародний паспорт (закордонний паспорт) і його копія.
  • Внутрішній паспорт і його копія.
  • Медичний страховий поліс (оригінал і копія). Зона покриття - Європа, Шенген або весь світ.
  • Документи, що підтверджують мету поїздки - оригінал запрошення польської сторони на роботу.

Крім зазначених документів в консульстві у вас можуть попросити донести додаткові довідки (наприклад, копію свідоцтва про шлюб, підтвердження броні авіаквитків та інше) і / або запросити на співбесіду.


У середньому термін розгляду візової анкети становить 5-7 днів з дня подачі та внесення візового збору. Ретельна перевірка документів може зайняти 30 днів, а в окремих випадках - до 60 календарних днів.


Якщо рішення про видачу позитивне, то готова віза вклеюється в паспорт. У разі відмови, в паспорті залишається відповідний штамп з кодом. Оскаржити відмову у видачі робочої візи в Польщу можна протягом 7 днів, в разі повторного розгляду рішення є остаточним (його оскаржити вже не можна).


Проблемні моменти

До недавнього часу отримати візу в Польщу українцям не становило жодних проблем, оскільки польська сторона лояльно ставилася до наших співвітчизників, що бажають її відвідати. Але через останні політичні події в Україні обстановка кардинально змінилася. Нестабільна ситуація в країні та фінансові проблеми спричинили величезний потік біженців з України, які шукають роботу і притулок в Європі. У зв'язку з цим консульство Польщі стало більш ретельно і упереджено перевіряти документи і мета поїздки, ускладнивши тим самим отримання туристичних і робочих віз для українців і збільшивши кількість відмов.


Крім того в консульствах формуються величезні черги з бажаючих виїхати в Польщу, через що потрапити на прийом до фахівця або уточнити вимоги до подачі документів вельми проблематично. У таких умовах ймовірність самостійного оформлення робочої візи до Польщі мінімальна.


Як гарантовано отримати робочу візу в Польщу?

Якщо ви хочете без зайвих турбот і витрат гарантовано отримати робочу візу в Польщу, звертайтеся до візової агентство 2EU. Штат кваліфікованих співробітників щодня успішно вирішує проблемні питання в процесі оформлення робочих віз для громадян України. На цій сторінці можна ознайомитися з нюансами оформлення шенгенської візи в Польщу, умовами співпраці або залишити заявку на попередню консультацію.


Основні переваги візового агентства:

  • 100% гарантія отримання візи.
  • Відсутність передоплати.
  • Підготовка всіх документів для подачі в консульство.
  • Багаторічний досвід роботи і тисячі задоволених клієнтів.
Замовити візу можно тут

Звернувшись до нас, ви отримаєте оригінальне запрошення від авторитетних польських компаній на фірмовому бланку роботодавця. Ми відповідаємо за коректне заповнення візової анкети та відсутність помилок в супровідних документах. Завдяки знанню всіх тонкощів отримання робочої візи в сусідську країну гарантовано. Вам не треба буде переживати за документальну тяганину і бояться відмови.