Оформление страховки для шенген визы

Оформлення страховки для шенген візи

Медична страховка - обов'язковий документ для отримання шенгенської візи. У посольстві важливо мати при собі як оригінал, так і копію страхового поліса.


На що звернути увагу при купівлі медичної страховки для візи?

5 нюансів, про які ви повинні знати:


 Територія дії поліса. Медична страховка повинна мати територію дії, яка охоплює всю Шенгенську зону.


 Період дії. Для короткострокових поїздок і поїздок в деякі країни шенгену (наприклад, в Латвію і Данію) термін дії страховки має на 15 днів перевищувати тривалість перебування закордоном.

 Вік застрахованої особи. Якщо вам більше 65-75 років, доведеться неабияк потрудитися, щоб знайти потрібну страхову компанію, адже більшість фірм не страхують людей похилого віку.

 Вид відпочинку. При активному відпочинку (наприклад, відвідування гірськолижного курорту) вартість поліса збільшується в два рази в порівнянні з пасивним відпочинком.

 Ціна Відповідальність за медстраховкою - від 30 000 євро. Чим вище ця цифра, тим дорожчий поліс. Зазвичай страховка шенген ділиться на три тарифні плани: "економ", "комфорт", "преміум". Дорожчий поліс надає додаткові послуги, такі як: адміністративна та юридична допомога, візит родичів до лікарні, організація пошуково-рятувальної операції, перекладач в стаціонарі і т. Д. Також вартість залежить від терміну перебування за кордоном. Страховка на 30 днів у середньому обходиться від 390 гривень. Для тих, хто часто буває в Європі, рекомендуємо відразу купувати багаторазовий річний поліс вартістю близько від 1550 гривень.

Зверніть увагу!

Медична страховка для шенгенської візи оформляється без франшизи (частини збитків, неоплачуваної компанією при настанні страхового випадку).


Рекомендації з оформлення страховки для візи

Про що ще корисно знати мандрівникові?

  • Якщо ви виїжджаєте за кордон з метою відпочинку, придбайте туристичну страховку, що включає як медичну допомогу, так і захист від непередбачених випадків (евакуація дітей, які залишились без догляду, допомога при втраті багажу та / або документів, дострокове повернення додому та інше).
  • Для подорожуючих на автомобілі потрібно купити "Зелену карту" (Green Card) - міжнародну транспортну страховку.
  • Уважно вивчіть умови договору перед його підписанням. Наприклад, гроші за страховкою не виплачуються, якщо в момент події турист перебуває під дією алкоголю або наркотиків.
  • Дізнайтеся про правила поведінки при настанні страхового випадку.
  • Сфотографуйте отриманий поліс і запишіть його дані, а також телефони цілодобових контакт-центрів.
  • Якщо страховий випадок настав, прослідкуйте, щоб всі папери були підписані, на них стояли друку. Через неправильно зібраних або невірно заповнених документів вам можуть відмовити в оплаті після повернення додому.

Що таке асистанс-компанія?

Страхові фірми лише продають медичні поліси і визначають, чи є кожен конкретний випадок страховим. А організацією допомоги закордоном і врегулюванням питань оплати послуг клініки займається компанія, задіяна в сфері медичного асистансу. Тому вкрай важливо при виборі страхової фірми дізнатися, з якою асистанс-компанією вона працює. Світові лідери в області надання послуг медичного асистансу: Europ Assistance, Coris, Mondial Assistance, International SOS, Global Voyager Assistance, Class Assistance. Ці фірми мають договори з багатьма клініками та лікарями. Це означає, що у вас є високий шанс отримати кваліфіковану медичну допомогу.


ОФОРМЛЕННЯ СТРАХОВКИ НА ВІЗУ ШЕНГЕН ЗДАЄТЬСЯ ДЛЯ ВАС СКЛАДНОЇ ЗАВДАННЯМ?

Чи не можете відшукати надійну компанію, яка гарантовано виплатить гроші за страховкою? Доручіть цю задачу нам! viza-polsha.kiev.ua допоможе з отриманням візи і відкриє медичний поліс, який відповідає періоду поїздки, країні перебування, виду відпочинку, а також вашому віку та індивідуальним вимогам.

Заказать страховку в Польшу