РОБОЧА ВІЗА В ПОЛЬЩУ

РОБОЧА ВІЗА В ПОЛЬЩУ

Польща, як і будь-яка інша розвинена країна Європи, здатна забезпечити хорошою роботою кожного, хто готовий працювати. Особливо це стосується громадян України, відомих за кордоном своєю відповідальністю. Але розраховувати на повну зайнятість там можна тільки з робочою візою. Без неї тривале перебування в країні стає неможливим, як би цього не хотілося.

Які ж знання і, що важливіше, які документи необхідні апліканта, щоб працювати в чужій країні, не маючи проблем? Саме в пошуку відповідей ми готові надати вам сприяння. Пам'ятайте, з досвідченим помічником легше подолати складності працевлаштування за кордоном.

Зібрати пакет документів для візи типу D в Польщу нескладно - весь перелік паперів, зазначений посольством знаходиться у відкритому доступі. Інша справа, що заявник може зіткнутися з несподіваною відмовою - в такому випадку розраховувати на отримання візи буде вже складніше. Але з візовим консультантом ці проблеми можна вирішити. У нашому агентстві прохача попередньо консультують, як отримати візу з мінімальним ризиком відмови.

Польська віза D. Особливості дії

Робоча віза типу D видається для перебування на території країни строком від 3 місяців і до 1 року. Тривалість дії візи D в Польщу буде залежати від мети візиту. Її видають для одного або багаторазового в'їзду.

З візою D громадянин іншої країни має право на працевлаштування в Польщі, а також можливість відвідати інші країни Шенгену (на нетривалий термін). Але зверніть увагу: польська робоча віза в разі виїздів прирівнюється до гостьової та права на роботу вже не дає (за винятком деяких умов).

Перший в'їзд повинен бути обов'язково в Польщу, а от повернутися додому можна вже через будь-яку іншу країну. Також настійно не рекомендують виїжджати і в'їжджати більше 4 разів на проміжку за півроку.

Національна віза в Польщу. Що потрібно для отримання

Весь перелік необхідних документів для візи робочої до Польщі наведено в єдиному списку. це:

  • Документ, в якому підтверджується мета поїздки. Наприклад, робота на півроку або на рік.
  • Заповнена анкета-заява. Заповнювати її потрібно тільки латиницею. Звертайте увагу на інструкції!
  • Кольорове фото 3,5 х 4,5 см. На світлому тлі, обов'язково які не досягли 6 місяців. Його приклеюють до бланку заявника.
  • Закордонний паспорт (з копією першої сторінки), термін дії якого на три місяці довше, ніж закінчення дії візи. Причому, мінімум з двома чистими сторінками для віз.
  • Копія українського паспорта (перша сторінка, сімейний стан, реєстрація, позначки про видачу закордонного паспорта).
  • Медична страховка
  • Візовий збір.


Як отримати робочу візу в Польщу

Після того як пакет необхідних документів зібраний, можна записуватися на подачу документів у візовий центр. Варто заздалегідь бути готовим до великих черг, не рахуючи того факту, що сама віза робиться кілька днів.

Як відкрити робочу візу в Польщу

Питання з отриманням робочої візи в Польщу легше вирішується за допомогою нашої компанії. У телефонному режимі (або з особистою присутністю) обумовлюються загальні умови, вартість, умови співпраці. Більш детальна інформація про працевлаштування в Польщі з робочою візою типу D є на сторінках сайту.

Вартість робочої візи в Польщу

При отриманні довгострокової національної візи для українців скасували консульський збір, так що оформити її можна безкоштовно. Для Шенгену ж як і раніше залишається збір в сумі 35 євро. Причому, він стягується, навіть якщо заявнику відмовили в отриманні візи.

Якщо в силу якихось причин ви не хочете займатися цим самостійно, ми завжди готові вам допомогти. Робоча віза в Польщу, вартість якої включати професійну допомогу - це запорука успішного результату справи.

Оформлення робочої візи в Польщу. терміни

Обробка пакета документів в консульському відділі становить 7 днів (з моменту подачі). У деяких випадках терміни можуть бути збільшені до 30 днів. Наприклад, якщо виникли проблеми з документами і т.д.

Купити запрошення на роботу в Польщу

Якщо самостійно знайти контакти з перевіреним роботодавцем не вдається, ви завжди можете купити запрошення на роботу звернувшись до наших менеджерів. Співпраця з польськими кадровими агентствами, зв'язки з надійними роботодавцями гарантують безпечне працевлаштування за візою D в Польщі.