Пакет "Максимум (VIP)" + терміновий збір документів
Віза до Польщі під ключ МАКСИМАЛЬНО - швидкі терміни. Оформлення документів для отримання візи в Пол..
1200 грн.
Робоча віза до Польщі на пів року
Віза до Польщі на пів року Віза до Польщі категорія D. Національна робоча віза дає можливість перебу..
3000 грн.
Пакет "Бюджет (анкета + страховка)"
Страховка та анкета в Польщу Цей пакет включає оформлення страховки та заповнення анкети для отрима..
1080 грн.
Реєстрація у візовий центр Польщі
Зареєструємо на подання документів до Візового центру Польщі! Чому варто звернутися саме до нас? ми ..
500 грн.
Термінова реєстрація у візовий центр Польщі
Терміновий запис до візового центру Польщі Зареєструємо на подання документів до Візового центру Пол..
500 грн.
Які документи потрібні для отримання шенген візи
Шенген дозволить вам відвідати 26 країн Європи. Головне, що необхідно зробити - зібрати повний пакет документів на шенгенську візу.
Безвізовий режим із Європою стане реальністю? До чого готуватися українцям у 2024 році
Ще наприкінці 2010-го на саміті Україна-ЄС було одобрено план з лібералізації візового режиму. Серед вимог до нашої держави значилися, зокрема, боротьба з корупцією та впровадження біометричних паспортів. Проте, до 2014 року питання про пересування українців Європою без віз залишалося лише теорією. Новий президент - Петро Порошенко пообіцяв зробити його реальністю вже 2015-го, але прорахувався. Країна виконала лише половину вимог і завантажила у боротьбі з корупцією.
Що робити якщо ви занапастили закордонний паспорт закордоном?
На замітку! Буває так, що документи вкрали в одній країні, а повертатися на батьківщину потрібно з іншої держави. У такому разі, в поліцію слід звертатися там, де був занапащений/вкрадений паспорт, а до посольства - там, звідки заплановано від'їзд.
Чому вигідно мати два закордонні паспорти одночасно
Не кожен українець може похвалитися хоча б одним наявним у нього закордонним паспортом. Що вже говорити про два проїзні документи. Але, як показує практика, один паспорт добрий, а два - ще краще. Особливо, якщо ви часто буваєте за кордоном. Подорожі з двома закордонними паспортами допоможуть вам виконати більше справ і відвідувати більше країн.

В Україні з січня 2015 року розпочався випуск біометричних паспортів – документів з мікрочипом. У цій статті ви дізнаєтеся, чим відрізняється біометричний паспорт від звичайного, його переваги та недоліки і чи потрібно взагалі оформляти цей документ.
Як отримати робочу візу до Польщі?
Оформляється робоча віза у польському консульстві. Для початку необхідно уточнити повний перелік документів, заповнити, а потім перевірити коректність їх заповнення, сплатити консульський збір, попередньо записатися в консульстві на приймання, подати документи, у разі потреби підготувати додаткові папери.
Шенгенська віза і розшифровка її позначень
Отже, ви отримали довгоочікувану шенгенську візу. На цей час перед вами стоїть важлива мета - навчитися правильно її читати, адже невірна розшифровка інформації здатна стати причиною чималих проблем при перетині кордону. У цій статті ми розповімо, як правильно трактувати реквізити, що містяться у документі.
Вивіз дитини за кордон: чи потрібна дітям віза?
Після появи у 2010 році нового дозвільного кодексу процедура отримання дитячої візи стала однаковою для всіх держав Шенгенської угоди. Відповідно до нових правил, шенгенську візу необхідно робити всім дітям (навіть якщо вашому чаду ще немає 14 років).

З 23 червня у шести країнах Восточного партнерства (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Молдова, Україна) розпочне діяти візова інформаційна система (ВІС) країн Шенгенської угоди.
Причини відмови у видачі шенгенської візи
Шкірного хоч раз цікавило питання, чому можуть відмовити у візі? На жаль, не всі запити отримують довгоочікуване так. І що робити, кому дзвонити, якщо прийшов неприємній відмову?
У пошуках місця під сонцем: українцям стали частіше відмовляти у шенгенській візі
Революція, антитерористична операція на сході України, вторгнення російських військ - все це підштовхнуло велику кількість українців до пошуку краще життя за кордоном. Найбажаніше місце, куди прагнуть потрапити краянин, - Євросоюз. Щоправда, європейські країни не поспішають приймати східних сусідів. Натомість: довгострокових віз українцям стали видавати менше і навіть зовсім відмовляють у отриманні шенгену, якщо немає офіційного місця роботи. Пояснити таку тактику дуже просто – ЄС побоюється хвилі неповернених. Єврокомісія вважає, що при погіршенні ситуації в Україні потік охочих осісти в країнах Європи може сягнути близько 30 тисяч осіб щомісяця!
Віза до Європи для українців – важко?
Безперечним фактом є те, що все більше наших співвітчизників оформляє закордонний паспорт та відправляється до Європи. Для українців там багато привабливого: високий рівень життя, якісну освіту, чудове медичне обслуговування, що викликають заздрість соціальних стандартів. Не дивно, що жителі України хочуть, якщо не отримати роботу в Європі, то хоча б подивитись, як там живуть. Це пояснює незмінно високий попит на візи.
До шенгенської зони в цей час входитиме 26 держав. Це велика частина Європи, яка є чималим інтересом для громадян України. Частина українців прагне відпочити на комфортабельних та престижних курортах Європи. Багато відвідують країни єврозони для навчання чи роботи. Перше, що потрібно для подорожі – це віза.
Отже, які документи потрібні для візи:
- Дійсний закордонний паспорт (має бути дійсний не менше 6 місяців після закінчення терміну дії візи, що є чистими 2 сторінок) - копії сторінок паспорта з відмітками
- Український паспорт - копії сторінок паспорта з відмітками
- ідентифікаційний номер
- 2 фото 3,5 на 4,5
- заповнена анкета
- Квитанція про оплату візового збору
- Страхування
- Запис на подання документів у візовому центрі
Додаткові документи на робочу візу:
- Запрошення на роботу від польського роботодавця
Додаткові документи на візу воєводської:
- Дійсний закордонний паспорт (має бути дійсний не менше 6 місяців після закінчення терміну дії візи, що є чистими 2 сторінок) - копії всіх сторінок паспорта
- Український паспорт – копії всіх сторінок паспорта
- Запрошення на роботу від польського роботодавця, затверджене Воєводством
Додаткові документи на бізнес-візу (шенген):
- Запрошення від польської сторони про те, що Ви запрошені в рамках співпраці
- Довідка з роботи за останні 6 місяців
- Довідка з банку про рух коштів за останні 6 місяців
- 35 € для сплати консульського збору у візовому центрі (після того, як у вас приймуть документи)
Додаткові документи на шопінг візу:
- Довідка з роботи за останні 6 місяців
- Довідка з банку про рух коштів за останні 6 місяців
- При повторній подачі необхідно пред'явити чеки на покупки з попередніх поїздок
- 35 € для сплати консульського збору у візовому центрі (після того, як у вас приймуть документи)
Додаткові документи на культурну візу (шенген):
- Довідка з роботи за останні 6 місяців
- Довідка з банку про рух коштів за останні 6 місяців
- Запрошення від польської організації про те, що Ви запрошені у рамках співпраці
- Довідка про приналежність до організації в Україні, яка співпрацює з Польською організацією, що запрошує
Додаткові документи на туристичну візу:
- Довідка з роботи за останні 6 місяців
- Довідка з банку про рух коштів за останні 6 місяців
- Ваучер про оплачений готель
- Ваучер оплачені квитки на транспорт
Додаткові документи на репатріаційну візу:
- Довідка з роботи за останні 6 місяців
- Довідка з банку про рух коштів за останні 6 місяців
- Витяг з архіву, підтверджує той факт, що один із предків був переселений
- Свідоцтва про народження, шлюб, і смерть, з яких видно, що Ви є прямим родичем переселені прабатьки
- Неімміграційні польські візи розглядаються у візових центрах. Карта поляка, тимчасовий, постійний побут розглядаються лише Консульством.
Польська шенген віза – дозволяє подорожувати по шенгенській зоні. Відкривши польський шенген візу, Ви зобов'язані перетнути кордон з Польщею, потім можете відвідати інші країни. Є кілька видів шенгенської візи - шопінг віза (закупівлі у Польщі), бізнес віза, культурна, воєводська, репатріаційна віза. Шенген візи дають Вам чудову можливість відвідати інші країни проїздом, навіть зупинитися на відпочинок. Польська шопінг віза також може бути використана для поїздок до інших країн.
Звичайна польська робоча віза (польська національна віза) відкривається на запрошення від роботодавця. Робоча віза дозволяє працювати в Польщі протягом 6 місяців протягом року.
Віза від воєводи – 365 днів без коридору, 90 з яких офіційно можна провести у будь-якій іншій країні шенгенської зони.
Перед поданням документів на отримання будь-якої польської візи Вам потрібна реєстрація на візу. Зауважте, що у візових центрах і консульствах Польщі існує черга до одного місяця, тому подбайте про це заздалегідь.
Як отримати робочу візу до Польщі?
Оформляється робоча віза у польському консульстві. Для початку необхідно уточнити повний перелік документів, заповнити, а потім перевірити коректність їх заповнення, сплатити консульський збір, попередньо записатися в консульстві на приймання, подати документи, у разі потреби підготувати додаткові папери.
Як отримати Шенген візу самому, докладна інструкція
Шенгенська віза приваблює туристів тим, що дає змогу відвідати відразу кілька країн, від Естонії до Іспанії, від Греції до Норвегії. Ми розповімо, як зробити візу самостійно.
Анкета для подання на шенген візу
Анкета для подачі на шенген візу як заповнювати читайте у нашій статті як заповнити анкету на Шенген візу? У цій статті ви дізнаєтеся, що являє собою анкета, де її взяти і як заповнити.
Оформлення страховки для шенген візи
Медична страховка – обов'язковий документ для отримання шенгенської візи. У посольстві важливо мати при собі як оригінал, так і копію страхового поліса.